طراحی سایت

طراحی سایت باعث ایجاد انواع مختلفی از وب سایت ها می شود. وب سایت شما چه به عنوان مرکز معرفی دیجیتال کسب و کار شما و یا به عنوان محل ارائه خدمات آنلاین شما دارای ویژگی های منحصر به فردی است که وب سایت به علت ماهیت ساختاری خودآن را ایجاد می نماید. در این مقاله به برخی از ویژگی های وب سایت اشاره می کنیم

ادامه مطلب

+ نوشته شده در پنج شنبه بیست و چهارم بهمن 1398 ساعت 13:16 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحي سايت

وب سايت به مجموعه اي از صفحات متصل به هم كه متعلق به يك مكان خاص است، اطلاق مي شود. وب سايت به منظورهاي مختلفي طراحي و اجرا مي شوند مانند : معرفي محصولات و خدمات، فروشگاه هاي اينترنتي، وب سايت هاي خبري و پورتال هاي سازماني و غيره.

ادامه مطلب

+ نوشته شده در یکشنبه بیستم بهمن 1398 ساعت 12:0 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحي سايت

عنوان و توضيحات يك بخش كوتاه از كدعنوان و توضيحات يك بخش كوتاه از كد html وب سايت است كه در بهينه سازي طراحي سايت بسيار موثر است. هر چند عنوان به اندازه اي كه قبلا مهم بود، اكنون مهم نيست ولي همچنان ارزش خود را در سئو سايت حفظ كرده است. عنوان و توضيحات وب سايت مانند نام و توضيحات كوتاه و مختصر روي جلد كتاب ها است كه به شما موضوع كتاب را قبل از خواندن آن بصورت كوتاه شرح مي دهد.

ادامه مطلب

+ نوشته شده در یکشنبه بیستم بهمن 1398 ساعت 11:59 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحي سايت

مدل CPM به تبليغات خريداري شده بر اساس هزار نمايش در بازاريابي اينترنتي اشاره دارد. اين موضوع بر خلاف تبليغات براي عملكرد است كه بر اساس آن پرداخت فقط بر اساس يك فعاليت نوافق شده انجام مي شود ( مانند كليك، فروش و يا ... )

ادامه مطلب

+ نوشته شده در یکشنبه بیستم بهمن 1398 ساعت 11:58 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحي سايت

مدلي از پرداخت آنلاين تبليغات است كه در آن پرداخت هزينه تبليغات فقط بر اساس رويداد خاصي مانند فروش يا ثبت نام انجام مي شود.

اين شامل هر رويدادي است كه درتوافقنامه هزينه كرد به ثبت رسيده است كه فروش و ثبت نامه در بين آنها متداول است. 

ادامه مطلب

+ نوشته شده در یکشنبه بیستم بهمن 1398 ساعت 11:58 توسط bahar azmi بدون نظر