طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت یعنی ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای کسب و کار شما که خود به تنهایی نمی تواند عامل موفقیت استراتژی دیجیتال مارکتینگ شما باشد.عوامل زیادی به صورت زنجیر دار باید کنار هم قرار بگبرند تا شما بتوانید یک وب سایت موفق داشته باشید. در زیر به لیستی از این عوامل اشاره می کنیم که با کنار هم قرار دادن آنها و حرکت به صورت موازی می توان یک وب سایت موفق ایجاد کرد.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در شنبه سی ام فروردین 1399 ساعت 14:58 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت دارای روش ها و تکنولوژی های مختلفی است. وب سایت در حالت کلی به دو بخش فرانت اند(front end) و بک اند (back end) تقسیم می شود که در زیر به توضیح این دو بخش می پردازیم :

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و هفتم فروردین 1399 ساعت 15:34 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت در ظاهر کار بسیار ساده و راحتی است ولی وقتی وارد بطن کار می شویم، مشکلات یکی پس از دیگری بروز می کنند.نحوه برخورد ما با این مشکلات بسیار مهم است.چندین روش برای مقابله با آنها پیش رو داریم.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و پنجم فروردین 1399 ساعت 15:1 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت بدون دیده شدن مطالب آن هیچ ارزشی ندارد. ترافیک در وب سایت مهم ترین و بالاترین عامل برای طراحی آن است.رعایت نکات سئو در طراحی سایت بسیار اهمیت دارد و سئو اولین گام در طراحی وب سایت است که باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان از سایت شما می شود. اما استفاده از موارد زیر نیز می تواند در کنار سئو راهگشای افزایش ترافیک سایت شود.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در یکشنبه بیست و چهارم فروردین 1399 ساعت 14:55 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت جهت معرفی محصولات و خدمات و یا ارائه آنلاین خدمات صورت می پذیرد، ولی باید این نکته را در نظر داشت جلب اعتماد کاربران سایت بسیار مهم و حائز اهمیت است و بدون در نظر گرفتن این موضوع قطعا تبلیغات حوزه دیجیتال مارکتینگ با شکست مواجه خواهد شد.ی کی از موضوعات مهم و قابل توجه در وب سایت، صفحه درباره ما وب سایت است.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در دوشنبه هجدهم فروردین 1399 ساعت 15:23 توسط bahar azmi بدون نظر