طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت با اهداف زیادی انجام می شود. ولی احتمالا یافتن شخصی که هدف حضور در رتبه های بالای گوگل را داشته باشد بسیار ضعیف است. اکثر افراد و شرکت ها دوست دارند که در رتبه بندی گوگل دیده شوند و در نتایج جستجوها حضور داشته باشند، در این مقاله به لیستی از عوامل که در رتبه بندی نتایج سرچ موثر است، اشاره می کنیم.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در دوشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1399 ساعت 15:29 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت امروزه تکنولوژی های جدید زیادی را به خود اختصاص داده است. فناوری های طراحی سایت با تغییرات فناوری و نیازمندی های کاربران تغییر می کند. این تغییرات امروزه که فناوری با شتاب بیشتری پیش می رود و محصولات جدید فناوری هر روز دگرگون شده و گام های جدیدی بر می دارد و بیشتر از پیش خود را نمایان می کند.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در شنبه بیست و هفتم اردیبهشت 1399 ساعت 15:9 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت با هدف ارائه اطلاعات و مطالب بیشتر به مشتری انجام می گیرد. معرفی هرچه بیشتر محصولات و خدمات و ارائه راهکارهای بهتر جهت بهره برداری از محصولات و خدمات است. وب سایت ها نقش های زیادی در این حوزه ایفا می کنند. از وب سایت های معرفی محصول تا کاتالوگ آنلاین و راهنمای نصب و بهره برداری و راهنمای رفع برخی مشکلات شایع می توان کمک گرفت. 

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1399 ساعت 15:42 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت دارای تکنولوژی های مختلفی است. این تکنولوژی ها در دو بخش فرانت اند (front end) و بک اند (back end) دسته بندی می شوند که قبلا در مورد آنها صحبت کردیم. اما این مقاله را به فناوری اختصاص داده ایم که باعث تحولات زیادی در صنعت طراحی وب گردیده است.

ادامه مطالب:

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و سوم اردیبهشت 1399 ساعت 10:55 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت، نخستین گام در حوزه دیجیتال مارکتینگ است. بعد از طراحی سایت شما باید به معرفی وب سایت خود بپردازید. برای اینکه وب سایت شما توسط کاربران فضای مجازی دیده شود، شما باید چندین کار مختلف انجام دهید. ابتدا مشخص کنید که چگونه می خواهید کاربران را جذب کنید.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در شنبه بیستم اردیبهشت 1399 ساعت 15:17 توسط bahar azmi بدون نظر