طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت با هر هدف و قصدی که باشد نیازمند خدمات پشتیبانی فنی است. یک اصطلاح رایج در طراحی سایت وجود دارد و آن اینکه وب سایت کاتالوگ آنلاین محصولات و خدمات شماست. این جمله برای افرادی که تاکنون وب سایت در اختیار نداشته اند، این تصور را ایجاد می کند که طراحی سایت دقیقا مانند  چاپ کاتالوگ است و در خاتمه کار طراحی و چاپ، همه چیز تمام می شود. ولی وب سایت به این صورت نیست.

ادامه مطالب:

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و هفتم خرداد 1399 ساعت 15:32 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایتطراحی سایت با سیستم سایت ساز وب اور دارای ویژگی های خاصی است که با استفاده از آن می توانید به راحتی وب سایت خود را مدیریت کنید. وب اور یک سایت ساز حرفه ای ست که توسط تیم فنی شرکت، توسعه پیدا کرده است و توسط همین تیم پشتیبانی می شود. زبان برنامه نویسی مورد استفاده در آن ASP.NET است و مدیریت پایگاه داده آن در اختیار SQL server می باشد. 

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و یکم خرداد 1399 ساعت 14:3 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت شما باید به گونه ای انجام شود که ویژگی ها و امکانات مورد نیاز برای سئو در آن تعبیه شده باشد. موضوع سئو وب سایت نقشه سایت یک موضوع با اهمیت است که می تواند در رتبه بندی وب سایت تاثیر گذار باشد. ابتدا مشخص کنیم که نقشه سایت چیست.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در یکشنبه هجدهم خرداد 1399 ساعت 15:42 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی یکی از مهم ترین بخش های طراحی سایت است. فروشگاه های اینترنتی بخش بزرگی از وب سایت ها را تشکیل می دهند و بطور قطع می توان فروشگاه های اینترنتی را بعد از وب سایت های شرکتی در مقام دوم از نظر تعداد وب سایت دسته بندی کرد. 

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در دوشنبه دوازدهم خرداد 1399 ساعت 10:57 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت دارای نکات مهم زیادی است که باید رعایت شود. یکی از نکات مهم که طی چند سال اخیر با توسعه جوامع مجازی بسیار مهم شده است، موضوع تبلیغ سایت در جوامع مجازی است. جوامع مجازی دارای محبوبیت زیادی است و این محبوبیت روز به روز در حال افزایش است.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در پنج شنبه هشتم خرداد 1399 ساعت 9:24 توسط bahar azmi بدون نظر