طراحی سایت

طراحی سایت

این فروشگاه یک فروشگاه با قابلیت استفاده بصورت وب سایت و اپلیکیشن اندروید است. در این فروشگاه امکان ثبت نام و دسترسی فروشندگان مختلف به پنل کاربری خود وجود دارد و هر فروشنده می تواند محصولات خود را در آن ثبت کرده و برای فروش ارائه کند.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و چهارم تیر 1399 ساعت 14:18 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت های مختلف نیازمند اهمال ویژگی های متفاوتی در ساختار وب سایت است. بدون توجه به ویژگی های هر سایت، عمل طراحی سایت ممکن است با بازخورد خوبی مواجه نشود. طراحی سایت شرکتی یکی از معمول ترین طراحی های سایت است و شرکت ها بصورت گسترده از طراحی سایت برای جذب مشتریان جدید و معرفی محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. در طراحی سایت شرکتی باید موارد زیادی در نظر گرفته شود که در این مقاله به برخی از مهم ترین آنها اشاره می کنیم.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در یکشنبه بیست و دوم تیر 1399 ساعت 11:28 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

امروزه وب سایت ها و پایگاه های اطلاع رسانی جزء اساسی سازمان ها و ادارات و شرکت های معتبر گردیده است و تلاش سازمان ها بر آن است تا با گسترش امکانات و امنیت وب سایت ها و ارائه خدمات برتر و بروز کاربران بیشتری را در دنیای مجازی جذب کرده و ارائه خدمات و محصولات خود را گسترش دهند.

سیستم مدیریت وب سایت WEBEVER سعی دارد تا با تطبیق هر چه بیشتر با ساختارها و قالب های سازمانی موجود در ایران و بروز رسانی تکنولوژیک با جهان IT ، سیستم جامع و کاملی برای سازمان ها بوجود آورد و با این عمل نسبت به ارائه بومی آن اقدام نماید.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در چهارشنبه هجدهم تیر 1399 ساعت 11:23 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت دارای تکنولوژی های زیادی است وبا توسعه گوشی های هوشمند تکنولوژی های حوزه وب نیز به سمت گوشی های هوشمند توسعه یافته است. ازاین تکنولوژی ها می توان وب سایت های ریسپانسیو و PWA اشاره کرد.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در دوشنبه شانزدهم تیر 1399 ساعت 12:4 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

 

طراحی اپلیکبشن موبایل در کنار طراحی سایت امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اپلیکیشن های موبایل در پلتفرم های مختلفی طراحی و تولید می شود. در میان پلتفرم های مختلف اندروید و ios بیشترین تقاضا را در میان کاربران خود دارد. امروزه دیوایس های اندروید، گستره زیادی از لوازم را شامل می شود و از گوشی های نلفن همراه تا تبلت ها و تلویزیون ها از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند. طراحی نرم افزار برای این گونه دستگاه ها شامل فرآیندهایی است که قبل از طراحی باید در نظر گرفته شود. اپلیکیشن های موبایل را باید از چندین جنبه بررسی کرد.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در یکشنبه پانزدهم تیر 1399 ساعت 9:57 توسط bahar azmi بدون نظر