طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت برای سازمان ها و ارگان ها دارای ساختار های ویزه و خاصی است. در سازمان ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی ساختار سایت ها و پورتال های اطلاع رسانی باید به شکل و ساختار ویژه ای انجام شود. برای طراحی سایت اینگونه ساطزمان ها باید موارد زیر را در نظر داشت:

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در دوشنبه سیزدهم مرداد 1399 ساعت 14:23 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایتطراحی سایت با هدف معرفی خدمات و محصولات صورت می پذیرد. در بسیاری از موارد برند مورد معرفی صرفا شرکت با کسب و کار سازمانی نیست. افراد زیادی هستند که بصورت شخص حقیقی صاحب کسب و کار بوده و خدمات ارائه می دهند. این گونه افراد در حوزه های مختلفی همچون آموزش، خدمات تخصصی و مهندسی، خدمات مشاوره و سایر موضوعات فعال هستند و تلاش می کنند خدمات خود را بهتر از سایر رقبا ارائه داده و مشتریان بیشتری را جذب نمایند. 

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در چهارشنبه هشتم مرداد 1399 ساعت 15:28 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی یکی از پر کاربرد ترین طراحی های وب سایت است . فروشگاه اینترنتی امروزه محبوبیت زیادی بین کاربران پیداکرده است و تعداد افرادی که به وارد دنیای خرید آنلاین می شوند هرروز بیشتر می شود. خرید آنلاین در ابتدای ورود خود به وب سایت ها دارای مشکلات فراوانی بود 

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در یکشنبه پنجم مرداد 1399 ساعت 14:37 توسط bahar azmi بدون نظر

طراحی سایت

طراحی سایت با هر سیستم مدیریت محتوا دارای ویژگی ها و ساختار های مخصوص به خود است. در سیستم مدریت محتوای وب اور قالب های سایت شکل ساده ای به خود گرفته است و هرکسی با مقداری دانش طراحی سایت می تواند قالب زیبایی برای خود طراحی نماید. برای طراحی قالب سایت باید شما با دانش طراحیui وب آشنایی داشته باشید اگر شما با محتوای html , css , jQuery , Javascript آشنا باشید به سادگی می توانید برای وب سایت خود قالب طراحی نمایید و یا قالب موجود وب سایتتان را تغیر دهید.

ادامه مطلب:

+ نوشته شده در چهارشنبه اول مرداد 1399 ساعت 15:1 توسط bahar azmi بدون نظر